pierwsze kroki

Zajęcia na lonży

Fascynują cię konie, ale nie siedziałeś jeszcze na końskim grzbiecie? Masz świetną okazję! Stajnia Sawanka zaprasza na naukę jazdy konnej od podstaw. Podczas zajęć na lonży instruktor wprowadzi Cię w podstawowe zagadnienia oraz chody, poznasz tajniki dosiadu i stosowania pomocy. Gdy będziesz gotowy rozpoczniesz jazdę samodzielną. Dołączysz wówczas do grupy początkującej.

szkółka jeździecka

Jazdy grupowe

Dzięki podziałowi na grupy zaawansowania realizujemy cykle treningowe dostosowane do umiejętności uczestników. Prowadzimy regularne jazdy skokowe i ujeżdżeniowe. Przygotowujemy do egzaminów na odznaki jeździeckie, oraz do udziału w zawodach jeździeckich. Do dyspozycji rekreacji jest osiem koni, zróżnicowanych pod względem budowy, charakteru i poziomu wyszkolenia, co pozwala zaspokoić potrzeby każdego jeźdźca.

nasze konie
treningi sportowe

Ujeżdżenie i skoki

Jeśli chcesz głębiej rozwijać swoje umiejętności a jazdy rekreacyjne nie spełniają już Twoich oczekiwań, serdecznie zapraszamy na treningi indywidualne. Jazdy prowadzimy na naszych prywatnych koniach, które są doświadczone, dobrze wyszkolone i spokojne w obejściu. Konie na których prowadzimy treningi są doświadczone, dobrze wyszkolone i spokojne w obejściu. Jazdy dla ambitnych jeźdzców. Treningi ujeżdzeniowe jak i skokowe, wyjazdy na zawody, przygotowywanie do odznak brąz/srebro/złoto, przygotowywanie do egzaminów licencyjnych i instruktorskich.

Oferujemy również treningi dla osób z prywatnymi końmi, z dojazdem do klienta w okolicach Warszawy. Chętnie podejmiemy się również pracy z końmi młodymi czy trudnymi, wymagającymi korekty bądź ujeżdżenia. Poprowadzimy treningi również w języku angielskim.

oprowadzanki dla dzieci

Spacer z ćwiczeniami

Chcesz żeby Twoja pociecha złapała bakcyla ? Od wtorku do niedzieli zapraszamy na oprowadzanki! Niesamowite przeżycie na końskim grzbiecie gwarantowane, między innymi spacery do lasu oraz masa ćwiczeń na naszych rumakach. Zapraszamy dzieci w wieku 2-6 lat, a starszych adeptów zachęcamy do rozpoczęcia nauki na lonży.